2010 m. liepos 6 d., antradienis

Makaronai makaronai


Kuo toliau, tuo labiau pušu (nuo žodžio pušti :) ) neturėdama darbo. Greitai būsiu visai nupušus :) Pastaruoju metu buitis (tvarka, lyginimas ir tt) džiaugsmo nesuteikia, tai ilgiau nei paprastai sėdžiu prie kompo, dar neriu servetėles vąšeliu ir stengiuosi negalvoti. Nes jei galvoju, tai neramu pasidaro labai.
Anyway, čia ne apie tai :) Kurį laiką jau mintyse buvo sukurti kitą, tvarkingesnį blogą. Kulinarinį. Nors aš į jokias kulinarines aukštumas nepretenduoju - gaminu pagal kngutes ir svetimus blogus :) Na, dar kartais pagal kitų patarimus (bet taip retai gaunasi :) ). Bet kažkaip seniai galvoj šmirinėjo mintis apie makaronus - lietuviškas "studentiškas maistas" Italijoj pakeltas beveik į kulinarinio meno aukštumas. Va, kai prieš savaitę Selvino paragavau žalių naminių makaronų (su baziliku), su baziliko padažu, mano gomurys staiga patyrė ekstazę. Man iki tokio meno dar toli, bet kečupo ant makaronu nebepilu. Na ir kokią desėtką receptų jau tikrai esu "įvaldžiusi", o gal ir daugiau..
Na tai va, po tokios įžangos, kviečiu visus į mano šiandien pradėtą blogą "Makaronai!" :) Kol kas tik vienas receptas, bet bus daugiau. Jei darbo nesusirasiu. Ir jei visiškai nenupušiu :)
O kol kas kviečiu į svečius: http://evelinos-makaronai.blogspot.com/
Bučkiai.

Komentarų nėra: