2011 m. sausio 9 d., sekmadienis

Mini atostogos - Ravenna

Paskutinis atokvėpis prieš didelius darbus. Prieš pilną darbo dieną, rimtą darbo sutartį ir kitus nemielus saugusiųjų pasaulio atributus. Niekaip nesugalvoju, kaip priversti pasaulį man duoti įdomaus (ir gerai mokamo) darbo. Gal kas turit idėjų?
O kol sugalvosiu, teks pabūt viena iš tų, kurie nemėgsta šefo, nemėgsta darbo, bet mėgsta pinigučius sąskaitoj, todėl aria.
Italai daugeliu aspektų įdomūs žmonės. Jau esu minėjusi, kad rugpjūčio antroje pusėje porai savaičių atostogoms užsidaro net kai kurie spaudos kioskai :) Ir mano grandinių fabrikėlis, kuriame dirbu vadybininke, užsidaro. Visą rupjūtį ir beveik tris savaites aplink Kalėdas. Tokioms priverstinėms atostogoms. Iš vienos pusės - puiku. Iš kitos - kainos rugpjūtį ir aplink Kalėdas patrigubėja, ir jokios doros kelionės už padorią pinigų sumą nenusipirksi. Mes norėjom į Egiptą, pasišildyti, tai be šansų. Galiausiai ilgai sukę galvas, barškinę kompiuterių klavišais, nieko doro taip ir neradę, nusprendėm po Naujųjų sukti link Bolonijos, kurią jau seniai norėjau pamatyti - Bolonijoje gimė Carlo mama, Carlo tėtis ten daugybę metų studijavo, gražiausius jaunystės metus ten universitete praleido ir Carlo sesers vyras.
Prieš Boloniją nusprendėme vieną dieną pabūti Ravenna mieste, kurio, atvirai pasakysiu, girdėjusi nebuvau. Ir entuziazmu netryškau, nes iš anksto žinojau - Ravenna garsi bažnyčiomis, o aš nesu itin karšta religinės architektūros ir meno gerbėja... KLYDAU. Kai visa susiraukusi užėjau į pirmąją (susiraukusi buvau, nes man mokėti beveik 18 eurų žmogui už kombinuotus muziejų/ bažnyčių bilietus atrodė apiplėšimas), sustojau ir išsižiojau. Carlo dar ilgai šaipėsi iš manęs, ir iš to kaip aš galvą užvertusi kaip išprotėjusi klaidžiojau žiopsodama į nepaprasto grožio mozaikas...
Foto neišėjo. Bet ineternete galima rasti visko... Čia tik keletas, jų ten tiek daug, ir visos tokios nerealiai gražios....Ravenoje praleidome du pusdienius, nakvojome labai jaukiame b&b pačiame centre, valgėme labai skaniai, po vakarienės gurkšnojome labai linksmai, o be to "atidarėme" išpardavimų sezoną...
Beje, apie išpardavimus. Italai į tai žiūri rimtai. Išpardavimai prasideda nustatytą datą, šiemet pvz pietų Italijoje tai buvo sausio 3, centro ir šiaurės - sausio 6, o kai kur dar vėliau - sausio 8. Prieš išpardavimus parduotuvės gali daryti nuolaidas, bet negali to vadinti "išpardavimu". Sausio 6 buvome jau Bolonijoje, patikėkit, pirma išpardavimų diena yra totalus CHAOSAS. Ir nenuostabu, nes pvz "H & M" parduotuvėje nuolaidos siekia 80 procentų, ir praktiškai niekas nekainuoja daugiau 20 eurų.... Mes atostogų dvasioje išpardavimams nesipriešinom, ir taip "priglaudėm" porą dailių odinių aulinių, paltą, vilnonį megztinį, ištisą apatinio trikotažo kolekciją ir dar visokių smulkmenų, dovanėlių ir t.t... Taip taip, vartojam vartojam :)

Komentarų nėra: